Skontaktuj się z nami

Tel. (32) 226 26 16 serwis@autotest.subaru.pl

Usługi

Zapoznaj się z ofertą naszego serwisu              usługi>>

Door to Door

Kiedy nie masz czasu do nas przyjechać        więcej>>

O firmie

Auto Test to firma z rodzinnymi tradycjami sięgającymi 1959 roku, zajmująca się mechaniką pojazdową. Jako pierwsi na Śląsku wykonywaliśmy komputerową diagnostykę silnika w takich markach jak Mercedes-Benz, Ford, Opel, VW i Audi oraz komputerową diagnostykę zawieszenia wszystkich marek.

Od roku 1994 to już Autoryzowany Serwis renomowanej marki Hyundai. W 1996 r. otrzymaliśmy autoryzację marki Nissan i Seat, a rok 2000 przyniósł nam propozycję współpracy z Subaru, kolejną marką typu premium.

W diagnostyce wykorzystujemy urządzenia światowych marek tj. Beissbarth, Sun, Heka, Hi-Scan, SSMIII, V.A.G., ciągle poszerzając ich grono o najnowsze zdobycze techniczne w tej dziedzinie.

Dbając o najwyższą jakość usługi jesteśmy od wielu lat partnerami czołowych firm olejowych - Castrol, Shell oraz Lotos. W swych naprawach stosujemy przede wszystkim części zamienne uznanych producentów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, wprowadziliśmy obsługę układów klimatyzacji.

Załogę tworzy stała, wykwalifikowana kadra poszerzająca swoje umiejętności na wielu kursach i szkoleniach, potwierdzonych odpowiednimi certyfikatami. Wieloletnie doświadczenia oraz profesjonalizm w zakresie obsługi pojazdów silnikowych, stawia nas na czołowych miejscach w rankingach serwisów.